12. VÍRSKÝ SUMEC A 19. MIKULÁŠSKÝ TRAMPSKÝ BÁL T.O FALEŠNÁ KARTA

Vloženo: 27.11.2013 21:14:58

Trampská osada a kapela FALEŠNÁ KARTA zve srdečně všechny na svoji tradiční akci - trampský hudební festiválek Vírský sumec spojený s Mikulášským trampským bálem T.O. Falešná karta. Tato akce proběhne v kulturním domě ve Víru v sobotu 7. prosince 2013.

Vše začne v 15.30 hod. 12. Vírským sumcem. Na tomto trampském festiválku se v minulosti objevilo mnoho kapel pohybujících se v naprosté špičce FTC žánru - např. Ozvěna, Chrpa, Lístek, Tempo di vlak, Marien, F.T. Prim, Přístav, Epy de Mye atd. Letos se nám, kromě krátkého úvodního bloku Falešné karty, představí:

Kofe@Vlna – Olomouc HAJCMAN – Brno TOTOK – Brno SAKRAPES – Brno

Po skončení Vírského sumce začne zhruba v 19.30 hod. 19. Mikulášský bál T.O. Falešná karta. Hrát a zpívat budou, kromě pořádající Falešné karty také muzikanti z "Vírského sumce". Tento trampský bál se vyznačuje tím, že se hraje a zpívá téměř nepřetržitě, pouze s několika krátkými přestávkami pro „vypečené“ soutěže. Pravidelně se hraní zvrtává ve velký sejšn na pódiu z přítomných muzikantů.

Hrát a zpívat na pódiu se obvykle končívá kolem 3.00 hod, tím ale rozhodně nic nekončí, protože pak následuje "sejšn" pod pódiem, na kterém si, společně s muzikanty, kteří hráli na pódiu, můžou zahrát a zazpívat i všichni návštěvníci. Tento sejšn končívá až v neděli dopoledne.

…a ještě poslední důležité informace - společná vstupenka na "Vírského sumce" i na "Mikulášský trampský bál" stojí 90,- Kč (tzn. kdo přijde až na bál, ochudí se o festival, i když si ho zaplatil). Návštěvníci namaskovaní za Mikuláše, čerty a anděly mají vstup zdarma. Vstup zdarma budou mít i návštěvníci, kteří na bál přijdou převlečení za hada.

obrázek

Více informací:http://www.fkarta.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.