AFRIKA OPĚT V JIHLAVĚ!

Vloženo: 05.09.2012 00:00:00

Po roce zve jihlavská zoologická zahrada všechny milovníky Afriky na již 7. ročník Malé Africké Konference, která se uskuteční 7. – 9. září 2012. Nad letošním ročníkem převzali záštitu J.E. paní Celia-Sandra Botha – velvyslankyně Jihoafrické republiky a Ing. Jaroslav Vymazal – primátor statutárního města Jihlava.

Pestrý africký program zahájí v pátek v 18:00 hodin promítání vítězného filmu 15. ročníku MFDF Jihlava s názvem Pod sluncem tma ve vzdělávacím centru PodpoVRCH. Vstup na promítání je zdarma.

Sobotní program začne v 9:30 slavnostním zahájením ve vzdělávacím centru PodpoVRCH. Po předání dárků pro Afriku nasbíraných od návštěvníků zoo v průběhu oslav 55. výročí vystoupí celá řada cestovatelů, fotografů, zoologů a dalších milovníků Afriky v centru PodpoVRCH i v klubovně jihlavské zoo (10:00 – 18:00 hodin). Podrobný program v odkazu více informací.

Od 18:30 čeká všechny účastníky stylové občerstvení v africké vesnici Matongo a od 20:00 hodin představení Oheň na hoře – pět etiopských moudrých bajek předvede divadlo Cylindr.

V neděli 9. Září 2012 bude v areálu zoologické zahrady probíhat bohatý doprovodný program (od 10:00 do 16:00), ve kterém se představí centra i organizace spolupracující s Afrikou. Všichni návštěvníci se mohou těšit například na výstavu originálních afrických lodí, kulturu Tuaregů, stylové občerstvení senegalského bistra, ukázky a prodej afrických rukodělných výrobků, bubnování nejen pro děti, nebo promítání filmů v centru PodpoVRCH. Nebudou chybět ani ukázky afrického umění - na pódiu v Matongu vystoupí od 13:00 a od 15:30 taneční skupina Sheyla & Al Fayyum dancers, od 14:00 hodin proběhne workshop afrických tanců pod vedením profesionální tanečnice Moniky Rebcové – zúčastnit se mohou všichni zájemci!

Konferenční poplatek 100,- Kč zahrnuje i vstup do Zoo Jihlava 8. a 9. září 2012, rezervace míst na tel. čísle 567 573 770 nebo emailem: info@zoojihlava.cz.


Více informací:http://www.zoojihlava.cz/mala-africka-konferenceZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.