Cyklistické putování pokračuje 5. dnem – dnes trasa Havlíčkův Brod – Chotěboř – Žďár nad Sázavou, zítra Žďár nad Sázavou – Nové Město na Moravě- Bystřice nad Pernštejnem

Vloženo: 07.07.2008 00:00:00

Dnes 7. července 2008 čeká na účastníky cykloturistického putování „S Regionem křížem krážem Vysočinaou na kole“ zdolání etapy Havlíčkův Brod – Chotěboř – Havlíčkova Borová – Žďár nad Sázavou. Startujeme opět v 9:15 z Havlíčkova náměstí v Havlíčkově Brodě.
Cestou peloton navštíví Muzeum K. H. Borovského v Havlíčkově Borové a ve Žďáru nad Sázavou Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.
Další den 8. července v 9:15 hod. vyrazíme z náměstí Republiky ve Žďáru nad Sázavou do Nového Města na Moravě a Bystřice nad Pernštejnem.
Na tomto úseku trasy navštíme v Novém Městě na Moravě Vírský mlýnek, plánovaná je také rozhledna Karasín a v Bystřici Městské muzeum. Připojit se může každý kdekoli a kdykoli na trase.
Připomínáme i fotosoutěž fotografíí výhradně z této akce. Své fotografie zásílejte do 31. července 2008, prosím, na adresu fotosoutez@kr-vysocina.cz. Fotografie budou pak použity příspěvkovou organizací Vysočina Tourism, Českým rozhlasem Region a Krajem Vysočina při prezentaci nabídek cestovního ruchu na Vysočině (webové stránky, inzerce, tištěné brožury, články atd.). Jako vždy – soutěžíme o zajímavé ceny!


Více informací:http://www.region-vysocina.cz/nakoleZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.