Do Pelhřimova přijedou o víkendu všeumělové z celého Česka

Vloženo: 07.06.2017 07:20:05

Sedmadvacátý multikulturní festival rekordů a kuriozit Pelhřimov - město rekordů se odehraje v pátek 9. a v sobotu 10. června. Největší akce svého druhu v Evropě má na kontě více než tisícovku rekordů, které můžeme najít v České knize rekordů.

„Pelhřimov se díky tradici festivalu rekordů a dlouholetému působení zdejšího Muzea rekordů a kuriozit stal tak trochu originálem mezi nejen českými městy. Spádovost českých rekordů směrem do Pelhřimova, účast řady vynikajících osobností i neobyčejné počiny docela obyčejných lidí učinili z Pelhřimova město rekordů. Buďte v něm vítáni a vězte, že město rekordů nenajdete nikde jinde na světě,“ popisuje Miroslav Marek, prezident pořádající Agentury Dobrý den Pelhřimov. Vstup na festival je zdarma.

Bohatý program začíná už v pátek 9. června na Masarykově náměstí o půl druhé odpoledne, kdy Festival Pelhřimov - město rekordů zahájí společný rekord pelhřimovských školáků a studentů a populárního zpěváka Tomáše Kluse. Ten už jednou v České databance rekordů figuruje, tentokrát však půjde o hromadný rekord - rekordní diktát, který bude ve shodnou dobu psát největší počet lidí a pak bude společně i odzpíván! Diktát bude totiž zakončen textem Tomášova hitu Do nebe. Psát se v den D, tedy 9. června, bude 5. vyučovací hodinu.

Těšit se můžete na Vysočinu, skupinu Jelen a na spousty rekordních a neuvěřitelných pokusu. Celý program si můžete přečíst tady.

obrázek

Více informací:https://www.dobryden.cz/Zpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.