e-Turistické noviny Vysočiny přinášejí tipy na zimní zážitky

Vloženo: 23.11.2018 10:24:31

Pohádkovou zimu na Vysočině představuje nové zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Tentokrát přinášíme tipy, kam za zážitky, co na Vysočině dělat, když sníh naši čistou krajinu ještě nepokryl, a kam na lyže, když počasí naopak přeje. Nechybí samozřejmě pozvánky do měst a obcí a velký přehled vánočních programů a adventních akcí. Zimní e-noviny připravuje už šestou zimu Vysočina Tourism. Stáhnout si je můžete zde.

V e-Turistických novinách si každý najde to své. Sportovci získají tipy na běžkařské tratě, zveme na ledovou stěnu ve Víru nebo do lezeckých center po Vysočině. Rodiny s dětmi ocení přehled zábavních center a nechybí ani přehled vánočních programů jednotlivých měst a obcí Vysočiny a tradiční zimní kalendář akcí,“ přibližuje Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

Na padesáti online stránkách si lidé z Vysočiny nebo její návštěvníci udělají přehled, co se v předvánočním, vánočním i v novoročním čase v regionu děje a třeba si tady naplánují prodloužený víkend nebo i týdenní dovolenou. „Nemůžeme obsáhnout vše, co se u nás v zimním období děje, ale chceme ukázat, že Vysočina má co nabídnout a že to stojí za to ji navštívit. Noviny pak pomůžou se získáním přehledu a výběrem té správné aktivity nebo akce pro vás,“ doplňuje Monika Brothánková z Vysočina Tourism s tím, že obsah tvořili pracovníci turistických informačních center na Vysočině, provozovatelé jednotlivých atraktivit a další partneři z celé Vysočiny, a za to jim patří velký dík.

Online noviny mají na Vysočině několikaletou tradici, připravuje je příspěvková organizace Vysočina Tourism, vycházejí dvakrát do roka a aktuálně je k přečtení jejich dvanácté vydání. Letní vydání začne Vysočina Tourism připravovat v jarních měsících příštího roku, aby byl letní průvodce 2019 všem zájemcům k dispozici na začátku června příštího roku.

Desáté číslo e-Turistických novin Vysočiny je ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz.

obrázek

Více informací:http://www.vysocinatourism.cz/files/prilohy/eT%20noviny-ZIMA18-19-FINAL.pdfZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.