Krajem mého srdce se může stát i Vysočina. Hlasujme!

Vloženo: 07.11.2016 10:56:57

Pro jaký druh dovolené je Vysočina nejvhodnější a jaké turisty nejvíce přitahuje? Právě na tyto otázky mohou odpovědět výsledky pátého ročníku oblíbené internetové ankety Kraj mého srdce. Hlasovat je možné už dnes a až do 31. ledna 2017, a zařadit se tak do soutěže o knihy nebo dárková balení vína. Podpořte Kraj Vysočina a hlasujte na www.kampocesku.cz/anketa#inline_content.

Stejně jako v minulých letech organizuje anketu redakce KAM po Česku a veletržní společnost INCHEBA EXPO Praha pod záštitou Asociace krajů ČR. „Cílem ankety je zmapovat názory lidí, jak vnímají konkrétní kraj z pohledu cestovního ruchu. Jaký kraj si návštěvníci vybaví, když se řekne například pěší turistika. Návštěvník zapátrá ve vzpomínkách na své zážitky z putování po ČR a poté je zohlední v anketě,“ vysvětluje ředitel krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že výsledky ankety jsou důležitým faktorem pro získání přehledu, jak je který kraj v dané kategorii zapsán v povědomí turistů napříč Českou republikou.

V letošním roce se nově hlasuje v deseti kategoriích, jako například Pěší turistika, Cykloturistika, Zimní dovolená, Folklor a tradice nebo Výlety s dětmi. V každé kategorii musí hlasující označit tři preferované kraje a následně hlasování úspěšně odeslat. „Pokud vyplní kontakt, je zařazený do soutěže o ceny,“ doplňuje Tomáš Čihák.

Jak si Kraj Vysočina v letošní anketě vedl, zjistíme 16. února příštího roku na výstavišti v pražských Holešovicích, kde se v rámci doprovodného programu prvního dne veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2017 uskuteční slavnostní vyhlášení a zástupci vítězných krajů si z rukou pořadatelů ankety převezmou křišťálové poháry.

Kraj Vysočina má z minulých ročníků ankety hned několik ocenění. V roce 2012 získal dvě třetí místa v kategorii Letní dovolená a Památky/historická místa. V roce 2013 byl bronzový za Pěší turistiku, za kterou byl o rok později stříbrný a přidal ještě tři třetí místa za Cykloturistiku, Zimní i Letní dovolenou. V minulém roce hlasující z řad veřejnosti nejvíce ocenili možnosti Zimní dovolené a Cykloturistiky na Vysočině, když Vysočině svými hlasy vybojovali dvě třetí místa.

obrázek

Více informací:http://www.kampocesku.cz/anketa#inline_contentZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.