KŘÍŽEM KRÁŽEM VYSOČINOU NA KOLE 2012

Vloženo: 25.06.2012 00:00:00

Máte rádi pohyb a jezdíte na kole? Chcete poznat krásy Vysočiny? Rádi soutěžíte? Pak právě pro vás připravuje příspěvková organizace Vysočina Tourism již pátý ročník vícedenního putování na kolech.
Objevovat krásy Vysočiny můžete společně s námi již po páté ve dnech 29. června - 6. července 2012 v rámci vícedenního putování na kolech s názvem „Křížem krážem Vysočinou na kole", které účastníky provede Vysočinou a představí její krásy jak přírodní, tak i historické.
První etapa odstartuje z Jihlavy dne 29. červena 2012 a provede nás Vysočinou doslova křížem krážem. Dojezdovým místem je areál Akciového pivovaru Dalešice, a.s. Jezdci mohou projet celou trasu nebo se mohou libovolně kdykoli a kdekoli připojit a odpojit. Organizátoři připravují také zpestření cesty návštěvou některých turistických atraktivit, jejich přehled najdete na www.vysocinounakole.cz. V minulých letech jsme navštívili například Informační centrum Jaderné elektrárny Dukovany a Informační centrum Vodní elektrárny Dalešice, hráz Vírské přehrady, dále areál kláštera v Želivi, skanzen Michalův statek v Pohledi u Světlé nad Sázavou, Městské muzeum ve Svratce, Městské muzeum v Bystřici nad Pernštejnem, Horácké muzeum v Novém Městě na Moravě, památky UNESCO v Třebíči, střed republiky v Číhošti a řadu dalších zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Jejich přehled najdete na www.vysocinounakole.cz.
Doprovodnými akcemi jsou také soutěže jak pro účastnící se cyklisty, tak i pro všechny, kteří rádi soutěží o zajímavé ceny. Jednou ze soutěží je tipovací soutěž, které se může zúčastnit každý aniž by bylo nutné aktivně některou z tras absolvovat. Stačí zaslat váš tip kolik si myslíte, že se v rámci putování ujedeme celkem km na e-mailovou adresu vysocinounakole@vysocinatourism.cz. Přesný nebo nejvíce se přibližující tipující bude zveřejněn po skončení akce na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz a také na www.vysocinounakole.cz. Druhou soutěží je soutěž pro účastníky cyklojízdy. Soutěží se v kategorii ženy a v kategorii muži o to kdo ujede v rámci této akce nejvyšší počet km. Podmínkou je, že musí ujet nejméně tři celé etapy.
Informace o trasách, programu a soutěžích jsou průběžně doplňovány na portálu www.vysocinounakole.cz. Přihlášky, prosím, zasílejte na vysocinounakole@vysocinatourism.cz.

Přijďte, jeďte s námi, bavte se, poznávejte a vyhrajte!


Více informací:http://www.vysocinounakole.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.