Květnové a červnové víkendy můžete strávit s českou pohádkou v Kamenici nad Lipou

Vloženo: 15.05.2018 08:04:05

Rodinný zábavný park Fábula v Kamenici nad Lipou plánuje v květnu a v červnu víkendové programy, které nejen dětem vyloudí úsměv na tváři a přinesou nezapomenutelné zážitky.

Chceme s rodinami z Vysočiny navázat blízký vztah, aby vnímaly, že Vysočina má svůj zážitkový prostor pro celou rodinu, který se zaměřuje nejen na zábavu, ale také na podporu české pohádky a vzdělávání,“ říká produkční parku Fábula Anabel Kasalová. Za tímto účelem otevře park své brány za sníženou téměř poloviční cenu – 100 Kč.

 „Během těchto víkendů si návštěvníci budou moci zahrát novou hru v tajemném sklepení, objevit interaktivní vzdělávací výstavu s legendární hračkou Igráčkem a zhlédnout novou expozici Svět panenek a stavebnice ROTO ABC. Každý od nás dostane díl této hračky a bude se tak moci podílet na tvorbě největšího uměleckého díla z této stavebnice,“ doplňuje Anabel Kasalová.

V minulosti park Fábula navštívili Michaela Kuklová a Pavel Trávníček. Kraj Vysočina tady pořádal akci pro pěstounské rodiny a park akceptuje i krajské rodinné a senior pasy, které seniorů i rodinám přináší řady výhod, včetně nejrůznějších slev – konkrétně do parku Fábula 20%.

Kamenice nad Lipou, ve které Fábula sídlí, leží na hranici s Jihočeským krajem. Město pořádá vlastní závod horských kol a obklopuje ho síť značených cyklostezek. Zážitkový areál je tak místem zastavení pro podporovatele projektu Cyklisté vítáni. „Rádi návštěvníkům poradíme, kam se na kole vypravit. V okolí najdete nenáročné, pro rekreační cyklistiku vhodné výlety,“ doplňuje na závěr Anabel Kasalová s tím, že z Kamenice nad Lipou můžete pohodlně, většinou po lesních cestách, dojet až na pohádkový zámek Červená Lhota.

obrázek

Více informací:https://pohadkova-rise.cz/Zpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.