Letní fotografická soutěž s www.region-vysocina.cz

Vloženo: 01.07.2009 00:00:00

Kraj Vysočina je krajem příznivým pro oko zvídavého fotografa. Snímky pořízené náhodou nebo čistě účelově často dokumentují neopakovatelné situace, nádheru památek a krásy přírody. Pro fotografy amatéry je po roční přestávce opět na letošní prázdniny připravena fotosoutěž vyhlášená turistickým portálem www.region-vysocina.cz. Velká letní fotografická soutěž se hraje o zajímavé ceny.

Jak na to? Pokud fotíte digitálním fotoaparátem pošlete fotografie na e-mailovou adresu: fotosoutez@kr-vysocina.cz. Velikost fotografií neupravujte a zašlete je v pořízené velikosti. V případě, že fotografie tvoří balík dat větší než 15 MB, pošlete je, na CD/DVD poštou na níže uvedenou adresu nebo prostřednictvím webových služeb pro předávání datových balíků. Do e-mailu i dopisu nezapomeňte připsat svoje jméno, příjmení, telefon a místo kde byla fotografie pořízena nebo název zachyceného objektu.

V případě, že fotíte na klasický film, fotografie zasílejte na adresu: Vysočina Tourism, příspěvková organizace, P.O.BOX 85, Žižkova 16, 586 01 Jihlava. Obálku označte heslem,„FOTOSOUTĚŽ“. Do obálky, připište své jméno a příjmení, kontaktní e-mail, telefon a nezapomeňte popsat místo, kde byla fotografie pořízena. Fotografie zaslané do soutěže se nevrací.

Každý účastník letní fotografické soutěže může přihlásit maximálně 6 fotografií a to až do 15. října 2009.

Zasláním fotografií do této soutěže každý zasílající souhlasí s jejich využitím po skončení soutěže s uvedením autora pro propagaci turistické nabídky kraje Vysočina (turistický portál www.region-vysocina.cz, www.lyze-vysocina.cz, www.visitvysocina.com, www.vysocina-region.cz, www.vysocinatourism.cz, wwww.kr-vysocina.cz a další stránky spravované organizací Vysocina Tourism a KrÚ Vysočina, pro výrobu tištěných materiálů kraje Vysočina, na výstavách, pro inzerci v tisku atp).

Odměněni budou soutěžící, kteří se umístí na prvních třech místech. Oznámení vítězů a vítězných fotografií bude zveřejněno 15. prosince 2009 na turistickém portále www.region-vysocina.cz a v lednovém vydání měsíčníku Kraj Vysočina.

Na ceny není právní nárok.Zpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.