MADE IN TŘEŠŤ UŽ PO ČTVRTÉ

Vloženo: 26.06.2013 07:46:23

O poslední červnové sobotě 29. června 2013 se bude v Třešti na zahradě u Schumpeterova domu konat další ročník hudebního open air festivalu Made in Třešť. Festiválek začne v 19 hodin a hrát se bude až do půlnoci.

Letošní čtvrtý ročník akce, během které se standardně představují místní kapely, bude o trošku jiný, poprvé totiž bude mít akce profesionálního hosta.

Během večera zažije Třešť hned dvě premiéry! Poprvé se zde představí místní mladá a nadějná formace, která už svým provokativním názvem Funky Shits říká, že svět rozhodně vážně nebere. Co ale vážně berou, je muzika, kterou vytváří saxofonem, trombónem, trumpetou, piánem a dalšími instrumenty.

Další velikou novinkou a premiérou ze strany dramaturgie je host a headliner letošního festivalu v podobě pop-rock'n'rollové partičky Sunflower Caravan, která se již několik let řadí mezi přední kapely české klubové a festivalové scény. Toto originální trio, které působí i daleko za českými hranicemi, si mohou přijít vychutnat všichni návštěvníci po několika letech opět do Třeště.

Samozřejmě, že nebudou chybět domácí skupiny. Mezi ně patří i Lajky, které v létě nejen v Třešti koncertují zcela pravidelně. Jak jejich členové sami prezentují, Lajky, to jsou hlasité písničky z Třeště.

A jako poslední na seznamu interpretů letošního ročníku zahraje kapela Indienami. Tahle rock´n´rollová třešťská partička během uplynulého roku podstoupila razantní změny a „indiáni“ slibují, že návštěvníci festivalu Made in Třešť uslyší poprvé jejich skladby s hammondkami.

Pětihodinová hudební přehlídka v Třešti nabídne skvělé zážitky všem návštěvníkům. Během doby, než se vymění jednotlivé kapely na pódiu, se bude soutěžit o zajímavé ceny. Vstup na Made in Třešť je 99,- Kč, předprodej již nyní probíhá v infocentru v Třešti. O bezkonfliktní průběh večera a dobré jídlo a pití se budou starat členové TJ Sokol Třešť. Celá akce je spolufinancována z projektu Ztřeštěné léto.


Více informací:http://www.trest.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.