Magazín Léto na Vysočině slaví 100leté výročí a pamatuje na turistické novinky

Vloženo: 16.05.2018 09:01:24

Nové číslo turistického magazínu Léto na Vysočině vyšlo v pátek 18. května. K dostání je jako příloha deníku MF Dnes a ve svých schránkách ho najdou předplatitelé v Kraji Vysočina a ve všech sousedních krajích, tedy Středočeském, Jihočeském, Jihomoravském a Pardubickém. „Letošní novinkou je, že k dostání je i na prodejních stáncích po celé Vysočině. Takže stačí navštívit trafiku, koupit páteční MF Dnes a z magazínu se mimo jiné dozvědět, jaké turistické novinky pro vás Vysočina chystá nebo kde všude se bude slavit 100leté výročí české státnosti a kde to bude rozhodně stát za návštěvu,“ informuje ředitel příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Magazín Léto na Vysočině vychází už po třetí. Najdete v něm mapku Vysočiny s vyznačenými památkami, kulturními organizacemi i přírodními zajímavostmi. „Věnuje se krajským oslavám stého výročí založení Československé republiky nazvané Proletí 100letí, přináší tipy na zajímavé nejen prvorepublikové výstavy, akce, zámecké prohlídkové okruhy i hudební vystoupení, dává přehled toho nejzajímavějšího, co se na Vysočině v létě odehraje a nechybí ani přehled důležitých sportovních událostí včetně tipů, kde podniknout výlet s elektrokolem nebo elektroskútrem,“ přibližuje Klára Čechová z Vysočina Tourism, která má přípravu magazínu na starosti.

Pokud nejste předplatiteli deníku nebo si nestihnete noviny na stánku koupit, magazín si můžete  stáhnout v odkaze níže.

Dostupný je od pátku 18. května i na internetovém serveru idnes.cz v sekci Jihlava a ve zkrácené verzi vyjde také jako příloha týdeníku 5plus2. A pokud preferujete papírové vydání, pak máte jedinečnou příležitost získat magazín zdarma na prezentačním stánku Kraje Vysočina a Vysočina Tourism na Světovém poháru horských kol ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě nadcházející víkend 26.–27. května.

Tištěný turistický magazín v počtu bezmála 60 tisíc výtisků vydává příspěvková organizace Vysočina Tourism ve spolupráci s Mediální skupinou MAFRA. Na letní vydání má v listopadu letošního roku navázat už třetí zimní číslo magazínu Zima na Vysočině.

obrázek

Více informací:http://www.vysocinatourism.cz/files/prilohy/Leto%20na%20Vysocine.pdfZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.