Magazín Zima na Vysočině zve na běžky i prohlídku betlémů

Vloženo: 21.11.2017 08:01:25

Vysočina Tourism ve spolupráci s mediálním partnerem vydává zimní číslo turistického magazínu Zima na Vysočině. Vyšel ve středu 15. listopadu jako příloha deníku MF Dnes. Pokud se k vám nedostal v tištěné podobě, můžete si ho pod tímto odkazem stáhnout a inspirovat se tipy, jak využít zimu na Vysočině.

Magazín Zima na Vysočině vychází po druhé a navazuje na další dvě úspěšná letní čísla. „Tentokrát se zaměřujeme na betlémy všeho druhu - přes papírové, dřevěné až po ty živé, a zveme i na tradiční betlémskou cestu v Třešti. Sportovce inspirujeme tipy na běžky i přehledem sjezdovek, zveme na zajímavé kulturní akce i vánoční výstavy nebo rukodělné dílny a nechybí ani přehled rekordních zajímavostí Vysočiny," informuje Klára Čechová z Vysočina Tourism.

V magazínu najdou čtenáři mapku Vysočiny s vyznačenými lyžařskými areály, zimními stadiony, bazény i dalšími tipy na místa, která stojí za to navštívit na Vysočině i v zimě. Tištěný časopis dává zároveň prostor k prezentaci měst, obcí, služeb partnerů z řad subjektů cestovního ruchu i turistických míst z celé Vysočiny. Stačí jím zalistovat nebo si ho otevřít v počítači a hned vyrazit za zábavou a poznáním. 

Pokud nejste předplatiteli deníku, stáhněte si magazín v elektronické podobě pod tímto odkazem

Tipy na sportovní zážitky a vánoční akce získají také čtenáři týdeníku 5plus2 na Vysočině, kde vyjde magazín jako příloha, a celý měsíc bude online verze magazínu dostupná na zpravodajském serveru iDNES.cz v krajské části Jihlava. 

Tištěný turistický magazín v počtu více než 61 tisíc výtisků vydává příspěvková organizace Vysočina Tourism ve spolupráci s Mediální skupinou MAFRA.

obrázek

Více informací:http://region-vysocina.cz/prilohy/Magazin%20Zima%20na%20Vysocine.pdfZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.