NA VELIKONOCE DO ZOO

Vloženo: 18.04.2014 12:50:09

Pestrý doprovodný program připravila jihlavská zoo pro své návštěvníky o Velikonocích. V sobotu 19. dubna se mohou zájemci těšit například na komentované krmení pelikánů, výrobu tašek ve vzdělávacím centru nebo rukodělné aktivity, které připravila Česká průmyslová zdravotní pojišťovna. Návštěvníci pojištění u ČPZP budou mít po předložení karty pojištěnce v tento den vstup do zoo zdarma.

V neděli 20. dubna bude připraveno vajíčkové dovádění u Australské farmy, výroba zvířátek z cukrové hmoty a velikonoční vyrábění ve vzdělávacím centru nebo vajíčkový kvíz. Zajímavou podívanou bude určitě i střihání ovcí v 10:00 hodin přímo u výběhu. Návštěvníci, kteří přinesou v tento den do zoo vysloužilý nebo nefunkční elektrospotřebič, dostanou od společnosti Elektrowin (ve stánku na parkovišti zoo) dětskou vstupenku zdarma nebo slevu 50,- Kč pro dospělého. Nebudou chybět ani ukázky výcviku dravců a sov v 11:00 a v 15:00 hodin, ty se budou konat také o Velikonočním pondělí (za příznivého počasí).

Kromě „velikonočních“ mláďat – kůzlátek a jehňátek - se mohou návštěvníci těšit například na dvojčata lemurů, nebo nový druh nyalu nížinnou (Tragelaphus angasii) – malou jihoafrickou antilopu. Sameček a dvě samičky pochází z liberecké zoo a tento týden se nastěhovali do expozice Africké savany za zebrami a žirafami.

Zoologická zahrada Jihlava je otevřena každý den včetně víkendů a svátků nyní v dubnu od 9:00 do 17:00 hodin. Vstupné je pro dospělé 90,- Kč a pro děti, studenty a důchodce 50,- Kč.

Foto: archiv ZOO Jihlava

obrázek

Více informací:http://www.zoojihlava.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.