OCHUTNEJTE AFRODIZIAKÁLNÍ KUCHYNI V BYSTŘICKÉM CENTRU EDEN

Vloženo: 04.05.2015 16:35:07

Bystřice nad Pernštejnem – afrodiziakální kuchařská show, dětská škola vaření, zelené pivo z edenského pivovaru nebo trhy s bylinkami, produkty z konopí a zdravá výživa. To jsou jen jedny z mnoha lákadel, které chystají o víkendu 16. – 17. května 2015 v centru Eden pro své návštěvníky. Dvoudenní akci Zelený máj si užije celá rodina.

Láska prochází žaludkem
Nově otevřené středisko šetrného cestovního ruchu na Vysočině nabízí rozsáhlé expozice o ekologii, životě našich předků na českém venkově a pravděpodobném vývoji bydlení našich potomků. Pravidelně se zde pořádají akce zaměřené na gastronomii, jako jsou Slavnosti brambor, Slavnosti moravského uzeného, nebo právě blížící se Zelený máj.

Workshopy pro malé i velké
Zvídaví hosté se budou moci během májové akce zapojit do zajímavých workshopů, v nichž se naučí, jak vyrobit třeba domácí sirup. Již tradičně se v centru lidé setkají s mnoha řemeslníky. Na své si přijdou i děti, pro které zde budou připraveny zábavné dílny, hry a zvířátka z přiléhající farmy. Samozřejmostí bude i ochutnávka speciálního májového menu připraveného z českých farmářských surovin.
A nakonec, co by to bylo za květnovou událost, kdyby na ní chyběly kytičky. Centrum Eden se v průběhu Zeleného máje promění v tržiště květin, bylinek a stromů. Pozoruhodný bude bezpochyby i floristický workshop.

Nahlédněte, co vás čeká v Májové kuchařce
Pro každého návštěvníka je přichystána také Májová kuchařka s recepty na afrodiziakální pokrmy. Najdete v ní i jedinečný Vařený chřest s vejci a slaninou.


Více informací:http://www.centrumeden.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.