POHÁDKOVÁ ŘÍŠE FÁBULA OTEVŘE SVOU BRÁNU

Vloženo: 26.06.2013 18:47:58

Nově vznikající pohádková říše Fábula v Kamenici nad Lipou uvítá své návštěvníky už se začátkem prázdnin. Od 29. června 2013 čeká na děti i dospělé dobrodružná výprava pohádkovým světem, ale i řada dalších aktivit.

Ve dvou patrech budovy bývalého soudu je pro veřejnost připravené skutečně pohádkové prostředí. První pohádková trasa vede temným sklepením, jehož obyvatelé mnohým návštěvníkům připomenou jejich hříšné skutky. Cesta ztraceným světem je naopak příjemná a poklidná. Určitě si ji užijí i nejmenší děti a budou se mít na co dívat.

„Nechtěli jsme, aby lidé procházeli trasu jen tak pasivně. Proto jsme pro návštěvníky připravili pohádkový příběh, který je vtáhne do děje a jejich cesta temným sklepením i ztraceným světem tak získá další rozměr. Věříme, že si pohádkovou cestu užije celá rodina,“ říká majitel pohádkové říše Rostislav Kružík.

Kromě dobrodružství v pohádkovém světě čeká na malé i větší děti řada aktivit v prvním patře budovy. Tam návštěvníci najdou tvořivé dílny, dětské hrací koutky a stylovou kavárnu s cukrárnou. Také v této části budou návštěvníkům dělat společnost „živé“ pohádkové bytosti a stylově oblečený personál.

Ve večerních hodinách se počítá s programem pro dospělé návštěvníky, kteří se mohou stát součástí příběhů odehrávajících se v temném sklepení či mučírně. Po celý den bude návštěvníkům k dispozici stylový Hostinec u loupežníka, který bude lákat na čerstvě upečené maso na otevřeném krbu a další speciality.

obrázek

Více informací:http://www.skritek-fabula.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.