ŠIKLŮV MLÝN LÁKÁ NA DEN DĚTÍ VELKOU ZVÍŘECÍ SHOW

Vloženo: 31.05.2014 07:30:50

VYSOČINA – Přemýšlíte, kam s dětmi vyrazíte na Den dětí? Co takhle do největšího přírodního zábavního areálu v České republice na Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. Čeká Vás zde celodenní zábavný program tento rok s novou VELKOU ZVÍŘECÍ SHOW. Program bude oslazen bonbónky Haribo a spoustou zábavy, soutěží a aktivit převážně pro děti. Nebude chybět ani westernová show s ukázkami kovbojského umění a jedinečné divadlo s koňmi, kaskadéry a pyrotechnickými efekty.
Děti i dospělí jistě ocení prohlídku ZOOPARKU nebo návštěvu prodejniček suvenýrů, aby si odvezli nějakou drobnost na památku. Děti do 12 let mají VSTUP ZDARMA. Doporučujeme se zastavit i do Strašidelného zámku Draxmoor, které jsou vzdálené pouhé 4 km od Šiklova mlýna. Využít můžete i exkluzivní víkendový pobyt se zábavou pro čtyřčlennou rodinu již za cenu 1 660 Kč, více na stránkách www.sikland.cz


Neděle 1.6.2014 je na Šiklově mlýně věnována především těm nejmenším návštěvníkům. Jako každý rok se všichni můžeme těšit na Den dětí s Haribo. Zábavu si ale určitě společně s dětmi užijí i jejich rodiče. Na co všechno se letos můžete těšit? Již v 10 hodin odstartuje moderátor na náměstí městečka den plný zábavy a soutěží. Navštívíte indiány v jejich vesnici, s dětmi se můžete projet na koni, navštívit zrcadlový labyrint, vyrýžovat si zlato, vyzkoušet si lukostřelbu nebo se projet vláčkem Union Pacific. V 13.30 na Vás čeká hlavní program v amfiteátru s westernovou a letos poprvé i s velkou zvířecí show. Nebude chybět ani humorné představení z prostředí divokého západu. Po celý den se také bude soutěžit o krásné ceny Haribo a odpoledne děti čeká vyhodnocení soutěžního kvízu.
Více informací na tel.: + 420 566 567 400

obrázek

Více informací:http://www.sikland.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.