Týden dětí v Jaroměřicích nad Rokytnou

Vloženo: 17.05.2018 07:32:38

Pestrý a zábavný program bude připraven pro malé i velké návštěvníky v rámci akce Týden dětí od 26. května do 3. června v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Akci odstartujeme ve spolupráci s BESIPem v sobotu 26. května od 15.00 hodin na místním dopravním hřišti programem zaměřeným na prevenci bezpečnosti a ukázku činností složek Integrovaného záchranného systému. Pro návštěvníky bude připravena ukázka hasičské a policejní techniky, ukázka z práce policejních psovodů, poskytnutí první pomoci zraněnému a mnoho dalšího.

V neděli 27. května od 14.00 hodin se mohou děti těšit na dobrodružnou pohádkovou cestu zámeckým parkem, kde děti budou plnit úkoly a soutěžit, dovádět na skákacím hradě a tvořit v balónkové dílně s Kašpary. V parku lze potkat pracovitého vodníka, nenasytného Otesánka, vychytralého kouzelníka, ale třeba i uplakanou vílu.

V dalších dnech si budou děti moci zapůjčit šlapací autíčka a motokáry a vyzkoušet své znalosti v oblasti pravidel silničního provozu nebo vyrobit drátěné výrobky pod vedením zkušené lektorky.

V závěru celého týdne, a to v sobotu 2. června v 9.00 hodin, se rodiny s dětmi vydají na cyklovýlet k chovateli včel do Cidliny. Účastnici budou moci nahlédnout do života včel, vytočit si vlastní med, ochutnat výrobky a odvážní jedinci zavítat do včelína. Po náročném výletě si opečeme špekáčky u táboráku.

Kde pohádka začala, tam i končí a pestrý a bohatý program v rámci Týdne dětí zakončíme na Odpočinkové zóně 3. června, kam připluje v 15.00 hodin vodník Pěnkava s humorným povídáním o rybách a životě u vody, zábavným kejklířským vystoupením, ukázkou řemesel a soutěžemi.

Těšíme se na Vás v Jaroměřicích nad Rokytnou. Aktuální informace k jednotlivým programům naleznete na www.jaromericenr.cz

obrázek

Více informací:www.jaromericenr.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.