Užijte si letní prázdniny naplno s e-turistickými novinami Vysočiny

Vloženo: 05.06.2018 07:17:15

Čistá, rozmanitá, venkovská, opravdová i chutná. To všechno pro vás může být Vysočina, která na léto chystá řadu jedinečných akcí. Vysočina Tourism připravila přehled všeho zajímavého a vy si tak na léto můžete pořídit praktického průvodce, který může plánovat za vás. E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dnes a stáhnete je pod tímto odkazem. Pracovníci Vysočina Tourism připravili v pořadí 11. číslo novin. To nabízí přehled turistických novinek, zajímavostí i tipů na výlety a dovolené, samozřejmostí je kalendář kulturních, sportovních i společenských akcí seřazený chronologicky a geograficky.

„Noviny jsou takovou zážitkovou kuchařkou, ze které se dá vybrat jeden recept nebo se z ní dá vařit celé léto. Záleží, jak k ní lidé z Vysočiny i cestovatelé ze vzdálenějších regionů přistoupí," předává myšlenku Monika Brothánková z Vysočina Tourism a upozorňuje, že jde o rozsáhlý koncept, na jehož zpracování se podíleli pracovníci turistických informačních center z celé Vysočiny, ale také regionální podnikatelé v cestovním ruchu. „Nemáme a ani nemůžeme mít ambici obsáhnout veškeré letní aktivity, chceme však ukázat, že na Vysočině je možné strávit jeden báječný prodloužený víkend stejně jako celý týden nebo i měsíc. Máme co nabídnout a chceme to pyšně ukázat," doplnila Monika Brothánková.
V novinách se tak mimo jiné dočtete o nově otevřených expozicích, o plánovaném zpřístupnění prohlídkové trasy na hradě Roštejn nebo o oslavách 100 let české státnosti napříč celou Vysočinou. Noviny přináší tipy na cyklovýlety, na nejrůznější sportovní závody nebo akce a nechybí ani připomínka hudebních festivalů nebo koncertů. Noviny jsou také bohatou inspirací pro rodiny s dětmi, přinášejí spoustu tipů jak zabavit jejich ratolesti, zařídit jim nezapomenutelné zážitky a vyloudit na jejich tvářích úsměvy. 

E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dvakrát do roka, v zimním a v letním vydání od roku 2013. Letošní zimní vydání začne Vysočina Tourism připravovat hned po prázdninách, aby byl zimní průvodce všem zájemcům k dispozici ještě před koncem roku.
Jedenácté elektronické turistické noviny Vysočiny jsou k dispozici ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz.

obrázekZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.