V Třešti se otevřela Ježíškova pošta a cesta

Vloženo: 05.12.2011 00:00:00

V Třešti se v roce 2011 otevřela již po jedenácté v řadě Ježíškova pošta. Stejně jako v předchozích letech mohou malí i velcí nosit do informačního centra svá namalovaná nebo napsaná přání pro Ježíška. Ti, kteří chtějí mít svá tajná přání stvrzená razítkem nebeského úředníka, nás mohou navštívit do 18. Prosince 2011. Orazítkovaná přání si děti vhodí do speciální kouzelné schránky, kterou Ježíšek každou noc vybírá. A pak už nezbývá, než si vychutnat sladkou odměnu a čekat do Štědrého dne, kdy se mnohým po dlouhém očekávání splní tajná přání.
Třešťské Ježíškově poště tak trošku pomáhá i klasická pošta. Všichni, kteří chtějí své blízké překvapit něčím netradičním, mohou na adresu Ježíškovy pošty zaslat ofrankovaná vánoční přání, ta se v kanceláři orazítkují a zařídí se, aby byl originální vánoční pohled včas doručen na správnou adresu.
Město Třešť v loňském roce obohatilo předvánoční nabídku akcí pro děti a vytvořilo Ježíškovu cestu městem. Pro nejmenší bude připravena i v letošním roce, a to v době od 5. do 18. Prosince 2011. Děti si mohou se svými rodiči, sourozenci nebo prarodiči udělat malou procházku Třeští. V centru města bude pro ně připraveno deset stanovišť, na kterých je čekají zajímavé úkoly. Všechny kvízové otázky se týkají města a jsou malou poznávací soutěží.
V informačním centru si děti mohou vyzvednout Ježíškův zápisníček, kam si budou poznamenávat své odpovědi. Vyplněný Ježíškův zápisníček mohou donést Ježíškovi zpátky do infocentra a tím se pochlubit, jak jsou šikovné. Děti se ale nemusí bát, i když některé řešení úkolu bude chybné, přesto dostanou sladkou odměnu.
Otevírací doba: po – pá 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00.


Více informací:http://www.trest.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.