Vyrobeno v Edenu – víkend plný workshopů a kurzů

Vloženo: 16.07.2015 11:14:43


V Centru Eden se o víkendu 25. – 26. července uskuteční ochutnávka domácích produktů spojená s ukázkami a workshopy. Naučíte se, jak upéct ten nejkřupavější bochník chleba nebo si připravit výtečný sirup. Víkendová akce Vyrobeno v Edenu se ponese v duchu hesla: “Všude dobře, doma nejchutněji.”

Centrum Eden se poslední červencový víkend promění v hotový ráj kurzů a workshopů, tak neváhejte a přijeďte - stačí vám chuť vyzkoušet si něco nového a dobrá nálada! Zajímá vás třeba, jak se vaří pivo? Co všechno je k tomu potřeba? Jak pivo vychutit a skladovat? Můžete si uvařit pivo pod vedením sládka nebo si vlastnoručně vyzkoušet výrobu bylinkové kosmetiky, vlastního mýdla, balzámu na rty i bylinkové soli. Celý statek ožije tvořivým ruchem a vrátí vás do doby, kdy si lidé vše vyráběli sami vlastníma rukama z darů štědré okolní přírody.

Můžete si vyzkoušet výrobu marmelády, mátového či levandulového sirupu. Pro šikovné ruce bude připraven kurz keramiky nebo si můžete vytvořit vlastní proutěný košík, do kterého při odchodu poskládáte všechny své výtvory. Pokud vám při příjemných aktivitách vyhládne nebo vás sluníčko potrápí žízní, nezoufejte - dopřát si můžete doušek domácího piva z minipivovaru Centra, k tomu ochutnat poctivé klobásky a řadu dalších místních specialit a pochutin z farmy Eden.

Přijeďte s celou rodinou - i pro ty nejmenší návštěvníky jsou v Edenu přichystané nejrůznější atrakce. Potěší je třeba dětská školička s kreativní dílnou, kde si také mohou leccos vyzkoušet. Nudit se nebudou velcí ani malí, a navíc bude všem dobře chutnat! Bližší informace o akci, rezervace na kurzy a workshopy najdete na www.centrumeden.cz

Tak na co ještě čekáte? Těšíme se na vás v Edenu.

obrázekZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.