Vyšlo nové číslo turistického magazínu "Zima na Vysočině"

Vloženo: 18.11.2016 11:01:32

V pátek 18. listopadu vyšlo nové číslo turistického magazínu „Zima na Vysočině“, které navazuje na úspěšné první květnové vydání s názvem „Léto na Vysočině“. Aktuální číslo opět přináší přehled turistické nabídky na Vysočině, tentokrát především se zaměřením na zimní zážitky. Uvnitř najdete tipy kam vyrazit za kulturou a poznáním, za sportem i za zábavou. Součástí je také mapka kraje s přehledem lyžařských areálů, krytých bazénů, zimních stadionů a dalších turistických cílů na Vysočině.

Tištěný turistický magazín vydává organizace Vysočina Tourism, p. o., ve spolupráci s Mediální skupinou MAFRA a mimo jiné nabízí prostor pro prezentaci nabídky služeb partnerů z řad subjektů cestovního ruchu.  Magazín byl distribuován jako příloha pátečního vydání deníku MF DNES, který putoval předplatitelům v Kraji Vysočina a ve všech okolních krajích, tedy Středočeském, Jihočeském, Jihomoravském a Pardubickém. Magazín je už nyní v elektronické podobě ke stažení na odkaze: http://region-vysocina.cz/prilohy/zima.pdf. Dostupný bude také na internetovém serveru idnes.cz. Turistický magazín je dále distribuován zdarma prostřednictvím sítě partnerů, jejichž nabídku služeb v magazínu najdete. 

Pokud chcete magazín získat v tištěné podobě, a nejste předplatitelé deníku MF DNES, k dostání bude zdarma třeba na prezentačním stánku Kraje Vysočina na Světovém poháru v biatlonu v Novém Městě na Moravě, který proběhne 15. – 18. prosince 2016.

Z jara se pak můžete těšit na vydání dalšího letního čísla. 

 

obrázek

Více informací:http://region-vysocina.cz/prilohy/zima.pdfZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.