VYSOČINA FEST 2013 ROSTE – SOUL MUSIC CLUB STAGE

Vloženo: 25.06.2013 22:05:36

Až nečekaný zájem provází stále se blížící Vysočina fest, který proběhne v Jihlavě ve dnech 11. – 13. července 2913. Organizátoři se proto narychlo rozhodli areál festivalu zvětšit a nabídnout návštěvníkům ještě jednu stage. Vedle hlavní Automotive Lighting Stage, na které vystoupí například Tomáš Klus, Kryštof, Nigthwork, Monkey Business, Pražský Výběr nebo, Wohnout, vzniká Soul Music Club Stage.

Čtvrtek na této stage bude patřit dj´s takže na své si přijdou hlavně milovníci taneční muziky. V pátek zahájí program na Soul Music Club Stage v 15.00 hodin kapela Sukulent Sound (reggae, hip hop). Od 17 hodin bude hrát Oliver Lowe + Chewin' Gun band & Dj Flux (hip hop), od čtvrt na osm skupina Madfinger (funk) – tato kapela má nevidomého zpěváka Martina Svátka, kterému se přezdívá český Stevie Wonder. Od půl desáté bude hrát swingová formace Doris & The Swingin' Bastards a páteční program zakončí tři čtvrtě hodiny před půlnocí Dr. Kary a Mr. Cocoman (reggae / dancehall) - kapela získala žánrovou cenu Anděl za rok 2011.

V sobotu se Soul Music Club Stage probudí v 16 hodin vystoupením kapely Afarastafa aka BongoKat (reggae). V 18 hodin pohodové reggae vystřídá poctiví rock´n´roll v podání Queens of Everything. Ve 20 hodin nastoupí jihlavská hip hopová partička Pio Squad, která právě v Jihlavě odehraje svůj letošní první a zároveň i poslední koncert. Ve 22 hodin už bude stage patřit skupině Gang of Lolitas (funk). Program na této stage zakončí o půlnoci Deadly Hunta hrající hip hop, reggae a dancehall a do Jihlavy přijíždějící z britských ostrovů.

obrázek

Více informací:http://www.vysocinafest.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.