ZIMNÍ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ S WWW.REGION-VYSOCINA.CZ A S VYSOČINA TOURISM

Vloženo: 05.12.2010 00:00:00

Kraj Vysočina nabízí i v zimě pro oko zvídavého fotografa krásné scenérie. Snímky pořízené náhodou nebo čistě účelově často dokumentují neopakovatelné situace, krásy přírody a památky. Pro fotografy amatéry je připraveno pokračování fotosoutěže, kterou opět vyhlašuje turistický portál www.region-vysocina.cz a příspěvková organizace Vysočina Tourism. Velká zimní fotografická soutěž se hraje o zajímavé ceny.

Jak na to? Digitální fotografie s tématikou výhradně zimního období zasílejte na mailovou adresu fotosoutez@vysocinatourism.cz a to buď e-mailem nebo prostřednictvím webových služeb pro přenos velkého objemu dat. Do mailu nebo do vzkazu pro příjemce napište své jméno, telefon a místo, kde byly fotografie pořízeny a do přílohy přiložte jmenované fotografie. Fotografie zasílejte v co největším rozlišení. Fotografie můžete zaslat také na datových nosičích (CD nebo DVD) na adresu Vysočina Tourism, příspěvková organizace, P.O.BOX 85, Věžní 26, 586 01 Jihlava. Obálku je nutné označit heslem "Fotosoutěž 2011Ů).

Každý účastník zimní fotografické soutěže může přihlásit maximálně 10 fotografií s výhradně zimní tématikou a výhradě v elektronické podobě a to až do 31. března 2011.

Odměněna budou první tři místa. Jména výherců a vítězné fotografie budou zveřejněny v červnovém vydání měsíčníku Kraj Vysočina a na turistickém portále kraje Vysočina www.region-vysocina.cz.

1. cena víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelu Skalský dvůr v Lísku www.skalskydvur.cz
2. cena originální cyklistický dres "Vysočina"
3. cena Kniha o Vysočině

Autoři fotografií, které budou zaslány do soutěže, souhlasí s tím, že tyto fotografie budou zveřejněny a po jejím skončení využity s uvedením autora pro propagaci turistické nabídky kraje Vysočina (turistický portál www.region-vysocina.cz, www.lyze-vysocina.cz, www.kr-vysocina.cz atd.) pro výrobu tištěných materiálů kraje Vysočina, na výstavách, pro inzerci v tisku atp., to vše bez nároku na odměnu. Fotografie budou použity příspěvkovou organizací Vysočina Tourism a krajem Vysočina.


Více informací:http://www.region-vysocina.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.