ZOO SLAVÍ 55 LET!

Vloženo: 07.08.2012 00:00:00

10. a 11. srpna 2012 chystá jihlavská zoologická zahrada bohatý doprovodný program u příležitosti oslav 55. výročí od svého vzniku, který navazuje na květnovou akci s názvem „Pětky jedou“.

Pestrý program pro všechny návštěvníky bude připraven po oba dva dny, oslavy vyvrcholí v sobotu 11. srpna 2012 v 10.00 hodin ráno příjezdem historických vozidel Veterán klubu Úsobí na horní část Masarykova náměstí v Jihlavě - srdečně zveme všechny příznivce! Veteráni se před 11. hodinou přesunou přes starý brněnský most do zoologické zahrady, kde budou k vidění po celý den.

V areálu zoo se na sobotu chystají křtiny pěti mláďat – trojčata levhartů sněžných pokřtí v 11:00 hodin známý moderátor televizních novin TV Nova Rey Koranteng v africké vesnici Matongo a kmotrovství dvou letošních mláďat pony shetlandských se ujme zpěvačka a moderátorka Naďa Urbánková ve 13:00 hodin přímo ve výběhu poníků. Doprovodný program doplní slámování v africké vesnici, malování na obličej, soutěž o hodnotné ceny, vtipné malování známého kreslíře Mirka Vostrého nebo vystoupení klauna nejen pro děti. O stylové hudební vystoupení se postará žesťové kvinteto Bohemia Brass, Elwis Presley Revival, Naďa Urbánková nebo Revival Swing Band Praha. Podrobný časový program na www.zoojihlava.cz.

V pátek i v sobotu mohou zájemci přinést i „narozeninový“ dárek, který zoo věnuje školám v Africe (doporučujeme tužky, pastelky, pravítka a další školní potřeby v originálních obalech). Srdečně zveme také všechny návštěvníky v dobových kostýmech z 50. nebo z 60. let!


Více informací:http://www.zoojihlava.czZpět

 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.