Kde přespat:

Hotel Skalský Dvůr

Lísek 52 Bystřice nad Pernštejnem, Oblast: Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: 566 591 511, 606 725 502
Email: info@skalskydvur.cz
WWW: http://www.skalskydvur.cz

Tříhvězdičkový hotel s domácí atmosférou a výbornou kuchyní. V areálu hotelu bohaté sportovní a relaxační vyžití. Skalský dvůr je držitelem certifikátu Baby - friendly. Pokoje s nádherným výhledem do přírody. Dětský koutek a venkovní hřiště s prolézačkami v areálu hotelu. Příjemné posezení na terasách s okouzlujícím výhledem na Skalský rybník, v případě nepříznivého počasí v prostorách zimní zahrady. Komplexní služby v oblasti seminární turistiky - celkem 750 míst (2 konferenční sály, 5 učeben, 6 salonků). Hotel disponuje devíti čtyřhvězdičkovými apartmá. V zimním období rolbou upravované běžecké stopy přímo od hotelu. V okruhu do 15 km 4 sjezdovky s technickým zasněžováním (3 z toho s večerním osvětlením a 1 i se sedačkovou lanovkou). V areálu hotelu je krytý bazén s protiproudem a vířivkou, sauna, masáže, tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis, elektronické šipky, kulečník, fitness, ruské kuželky, streetball, půjčovna kol a lodiček. Rozlehlé venkovní prostory jsou vhodné pro outdoorové aktivity. Konferenční sály jsou k dispozici k pořádání jak soukromých, tak společenských akcí, včetně konferencí a seminářů.

Parkoviště, WC na pokoji, Sprcha, Půjčovna kol, Pobyt zvířat, Televize, Restaurace, Bar, Internet, Sauna, Fitcentrum, Bazén krytý, Bezbariérový přístup, Kongresový sál, Koupelna, Telefon, Výtah, Tenisový kurt, Prodej suvenýrů, Celoroční zařízení

Kapacita: 176,
Cena od: 350 Kč

 

U Hamříků

Vír 296 Vír, Oblast: Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: 603 541 673
Email: HamrikLuba@seznam.cz; hamriklubomir@seznam.cz
WWW: http://hamrikovi.wz.cz

Objekt se nachází na okraji vesnice Vír, půl kilometru od Vírské přehrady. K ubytování pronajímáme rodinný dům s celkovým počtem dvanácti lůžek rozmístěných ve třech ložnicích (v první ložnici jsou tři lůžka a sedací souprava, v druhé dvě lůžka a ve třetí je lůžek pět). K dispozici je parkování na místě, zahrada, grilování a možnost vodního sportu.

WC na pokoji, Koupelna

Kapacita: 12,
Cena od: od 150 Kč

 

Villa EDEN

17. Listopadu 5259/8 Jihlava, Oblast: Jihlava

Telefon: +420 567 120 000, +420 724 993 929
Fax: 567 300 366
Email: info@villa-eden.cz
WWW: http://www.villa-eden.cz

Ubytování a bydlení s hotelovými službami, salonky připravenými pro firemní či soukromé akce, školení, prezentace, obchodní schůzky a jednání. Pro všechny tyto akce lze zajistit občerstvení od malého coffeebreaku až po teplá jídla z vlastní kuchyně či raut nebo slavnostní hostinu. Ubytování v pokojích, vybavených TV/SAT, včetně bezplatného připojení na internet a vlastní koupelnou s WC. Parkování ve dvoře na vlastním parkovišti. Je k dispozici speciálně vybavený pokoj s bezbarierovým přístupem.

Parkoviště, WC na pokoji, Sprcha, Pobyt zvířat, Televize, Rádio, Restaurace, Bar, Internet, Bazén venkovní, Bezbariérový přístup, Kongresový sál, Koupelna, Výtah, Žehlení, Platba kartou, Praní, Nekuřácké pokoje, Ubytování se stravou, Recepce 24 hodin denně, Faxování, kopírování, Celoroční zařízení

Kapacita: 48,
Cena od: 1 190,-

 

Ubytovna Ve vile I

Mlýnská 20 Jihlava, Oblast: Jihlava

Telefon: +420 721 387 878
Email: rezervace@ubytovanivevile.cz
WWW: http://www.ubytovani-jihlava.cz

Ubytovna nabízí klidné rodinné prostředí, přestože se nachází pouhých 10 minut chůze od centra. Ubytování ve 12ti pokojích, 26 lůžek, jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Vybavená kuchyňka, WC a sprchy na každém patře. Všechny pokoje jsou s televizí a internetem. Možnost parkování přímo před ubytovnou.

Parkoviště, Sprcha, Televize, Internet, Ubytování bez stravy, Celoroční zařízení, 

Kapacita: 26,
Cena od: 270 - 295

 
 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Aplikace Cyklovýlety
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.