Kde přespat:

Domov mládeže VOŠ a OA Chotěboř

Na Valech 690 Chotěboř, Oblast: Chotěboř

Telefon: 734 693 682
Fax: -
Email: skola@oachot.cz, xpalan@oachot.cz
WWW: http://www.oachot.cz

V domově mládeže je možno ubytování skupin ve dvoulůžkových pokojích se společným příslušenstvím během školního roku i o prázdninách. K dispozici klubovna (TV, stolní tenis) a kuchyňka (RV konvice, MV trouba, sporák, lednice). Ve školní jídelně je možno zajistit snídani, polopenzi nebo celodenní stravování.

Parkoviště, Sprcha, Televize, Internet, Ubytování bez stravy, Faxování, kopírování, Celoroční zařízení, , 

Kapacita: -,
Cena od: 1-2 noci 236 Kč/lůžko/noc, 3 a více 213 Kč, ve školní jídelně je možné zajistit, snídani, polopenzi nebo celodenní stravování.

 

EA Hotel Joseph 1699

Skalní 85/8 Třebíč, Oblast: Třebíč

Telefon: +420 602 721 776
Fax: +420 227 077 234
Email: recepce@joseph1699.cz
WWW: http://www.joseph1699.cz

Vážení a milí hosté rádi bychom Vás srdečně přivítali v Hotelu Joseph 1699****, který je součástí hotelového řetězce Euroagentur Hotels & Travel. EA Hotel Joseph 1699 je nově otevřený hotel uprostřed židovské čtvrti v Třebíči zařazené do památek kulturního dědictví UNESCO. Nejstarší části hotelu pocházejí ze 17. století, letopočet v názvu hotelu připomíná dle dochovaných písemností rok, kdy byl kompletně přestavěn. Nabízí kapacitu 42 lůžek v 16 hotelových pokojích, včetně 1 bezbariérového pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny bezplatným připojením k internetu (WIFI i kabelová LAN přípojka), LCD televizí, telefonem, minibarem individuální regulací teploty vytápění, a bezpečnostní schránkou. V hotelu nejsou dva stejné pokoje, jejich uspořádání je dáno stavebními dispozicemi vzájemně propleteného shluku historických budov ve svahu nad městem, které se utvářely po staletí a nedávnou rekonstrukcí nebyl narušen jejich ráz ani uspořádání. Dům sloužil jako chudobinec třebíčské židovské obce a jako chudobinec je uváděn v turistických průvodcích jako dům Blahoslavova 23, ale dnes je recepce z ulice Skalní. V přízemí v nejstarší části budov se dochovala židovská rituální lázeň mikve ze 17.století. Uvnitř hotelu je ze všech stran chráněný dvůr s překrásným výhledem na město vybízející k posezení a lehkému občerstvení. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti u hotelu, případně lze využít 3 garážových stání přímo v objektu. Pro uzavřené firemní nebo soukromé společnosti do 20 osob je v hotelu k dispozici malý salonek v dolní, historické části s klenbami, oddělené od provozu hotelu. Mikve je právě v těchto prostorách. Pro větší společnost až 35 osob při firemních setkáních či při školeních je vyčleněna část v horní části objektu, taktéž se samostatným přístupem a s posezením na terase s vyhlídkou na město. Ať přijíždíte za poznáním, odpočinkem či obchodem, chceme Vám přátelským a individuálním přístupem co nejvíce zpříjemnit pobyt u nás a těšíme se na vaši návštěvu. Atmosféra hotelu se nedá popsat, tu musíte zažít.

Parkoviště, Parkoviště hlídané, WC na pokoji, Sprcha, Pobyt zvířat, Televize, Restaurace, Bar, Internet, Bezbariérový přístup, Kongresový sál, Koupelna, Telefon, Fén, Žehlení, Platba kartou, Nekuřácké pokoje, Ubytování se stravou, Bezpečnostní trezor, Prodej suvenýrů, Faxování, kopírování, Celoroční zařízení

Kapacita: 50,
Cena od: 1690

 

Maria

Nové Město Světlá nad Sázavou, Oblast: Světlá nad Sázavou

Telefon: 721 410 888
Email: penzion.maria@seznam.cz
WWW: http://www.penzionmaria.cz

Nově otevřený penzion Maria najdete v klidné části pěší zóny ve Světlé nad Sázavou. V bezprostřední blízkosti náměstí. Nabízíme jedno i vícelůžkové pokoje, poskytujeme ubytování i s bezbariérovým přístupem. Můžeme zajistit snídani. V penzionu je možné uskutečnit prezentační akce, firemní školení či duchovní cvičení. Kapacita přednášek max. 30 lidí.

WC na pokoji, Sprcha, Televize, Internet, Bezbariérový přístup, Koupelna, Telefon, Nekuřácké pokoje, Ubytování bez stravy, Bezpečnostní trezor, Celoroční zařízení

Kapacita: 36,
Cena od: 490

 

Studio Glass Vysočina

Škrdlovice 108 Škrdlovice, Oblast: Žďár nad Sázavou

Telefon: 775604094
Email: studioglass@seznam.cz

Ubytování ve Studiu Glass je v nově zrekonstruovaných prostorách. K dispozici jsou moderně zařízené dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny velkou manželskou postelí, křesílky, stolkem, TV a vlastním sociálním zařízením. V jídelně má každý pokoj svůj stůl pro dva, tak aby nebyl rušen ostatními návštěvníky. Kuchyňka je zařízena lednicí, varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, myčkou nádobí a nádobím. Součástí ubytování může být bohatá snídaně, kterou lze objednat. Obědy a večeře pro zájemce zajistíme v penzionu, který je součástí areálu. Společné prostory jsou tvořeny velkou halou s výhledem do zahrady, zastřešeným atriem se zavěšenou houpačkou, křesílky a vitrínami se sklem. Odtud je výhled přímo do otevřené galerie skla. Za poplatek je možnost využít privátní masážní vířivku a privátní infrasaunu. Možnost tvorby skleněného šperku pod odborným vedením. Ubytovaní mohou využít lehátka na pečlivě udržované zahradě a posezení pod pergolou. Dalšími službami je WiFi připojení k internetu, úschovna lyží a kol, parkování v zavřeném dvoře. Pobyt zde není určen pro rodiny s dětmi, celý prostor je nekuřácký a pobyt s domácími mazlíčky není možný.

Parkoviště, WC na pokoji, Sprcha, Televize, Restaurace, Internet, Sauna, Koupelna, Nekuřácké pokoje, Ubytování bez stravy, Ubytování se stravou, Masáže

Kapacita: 10,
Cena od: 460

 
 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Film Vysočina
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.