Kde přespat:

Penzion U Šikulů

Bolešín 49 Bystřice nad Pernštejnem, Oblast: Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: 775 123 661
Email: usikulu@seznam.cz
WWW: http://www.bolesin.cz

Nabízíme Vám služby našeho nového penzionu v srdci Svratecké hornatiny. Penzion je velmi vhodný jak pro rekreaci, tak pro pořádání setkání rodin s dětmi i celotýdenní pobyty dětí v překrásné a zdravé krajině. Moderně zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením nabízejí velkou kapacitu lůžek, kterou lze využít i pro pořádání firemních akcí. Svou kapacitou je vhodný i pro školy v přírodě, nebo letní dětský tábor. Penzion se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Svratecké hornatiny, v obci Bolešín (u Bystřice nad Pernštejnem). Je vybaven novým bazénem, zahradní terasou s výhledem do překrásné krajiny, vlastní kuchyní a místem pro parkování. V okolí penzionu se nachází mnoho zajímavých přírodních i kulturních památek. Děti, i rodiče s dětmi, mohou využít cenově zvýhodněné víkendové pobyty a strávit krásné chvíle při toulkách krajinou, procházkami po rozsáhlých lesích, návštěvou hradů a zámků, či různých sportovních aktivit. V celém našem penzionu je možnost zdarma bezdrátového připojení k internetu. Penzion u Šikulů se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Českomoravské vrchoviny - Svratecké hornatině. V blízkosti se nachází město Bystřice nad Pernštejnem s nedalekým hradem Pernštejnem. Dále je v blízkosti městečko Olešnice, které bylo v 1999 vyhlášeno vesnicí roku a v neposlední řadě je velmi blízko k vodní nádrži Vír, která láká ke krásným výletům, nejen na kole.

Restaurace, Bazén venkovní, Bezbariérový přístup, Koupelna, Celoroční zařízení

Kapacita: 45,
Cena od: od 250 Kč

 

Červeňák - restaurace a penzion

Polnička 102 Žďár nad Sázavou, Oblast: Žďár nad Sázavou

Telefon: 604 281 844, 739 080 372
Email: penzion-cervenak@seznam.cz
WWW: http://www.penzion-cervenak.cz/

Náš penzion se nachází v obci Polnička nedaleko Žďáru nad Sázavou. Moderně zařízený penzion včetně restaurace a letní terasy nabízí hostům příjemný pobyt po celý rok.

Parkoviště, WC na pokoji, Sprcha, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Restaurace, Bar, Sauna, Bezbariérový přístup, Telefon

Kapacita: 20 lůžek,
Cena od: 350,-/ lůžko / noc

 

Penzion U dvojice - LEVNÉ ubytování mimo sezonu pro větší party a delší pobyt - od 150,-Kč/os/den

Olešná 24 Nové Město na Moravě, Oblast: Nové Město na Moravě

Telefon: 776260580
Fax: 566532524
Email: info@penzionudvojice.cz
WWW: http://penzionudvojice.cz

V penzionu vás uvítá přímý provozovatel, takže se vždy setkáte s ochotou a vstřícností. Vznikl jako nové zařízení přestavbou usedlosti z roku 1750 tak, že do starého rázu stavení bylo zasazeno zařízení splňující požadavky dnešních dnů. Půdorys tvoří čtverec, když dvě strany jsou užitné a dvě pouze zastřešené. Jedna poskytuje možnost zakrytého parkování,druhá pak v létě stylové posezení,stolní tenis. K relaxaci můžete využít infrasaunu a také venkovní vířivou vanu. Mimo půdorys je velká oplocená zahrada, kde najdete okrasné jezírko,zahradní bazén se solárním ohřevem, velkou trampolínu,lehátka,posezením, ohniště a dětské pískoviště. Přímo z oken penzionu pak vidíte na amatérské fotbalové hřiště, hřiště na nohejbal a dětské hřiště, kde je houpačka, skluzavka a prolejzačky, takže i pro malé ratolesti se zábava najde.Pro skupiny k dispozici společenská místnost s krbem, sedačkou a lavicí pro cca 20 osob. Některé víkendové pobytu jsou u nás s prodlouženou dobou odjezdu v neděli do 17 hod, takže u nás opravdu můžete strávit celý víkend. Pro cyklisty máme připravené uzamykatelné uskladnění kol s elektronickým zabezpečením,možnost mytí,oprav, k zapůjčení cyklonavigaci s vlastními trasami a možností přípravy vlastních tras. V případě komplikací dopravíme vás i vaše kolo zpět do penzionu. Penzion najdete v obci Olešná, spadající pod obec Nové Město na Moravě. Vzdálenost od centra Nového Města je 5km a od areálu Vysočina 7 km. Ideální poloha pro běžecké lyžování i návštěvy sportovních podniků nejvyšší světové úrovně. Podrobné a vždy aktuální informace včetně různých slevových akcí najdete na našich mateřských stránkách a aktuálně také na facebooku. Video prezentaci zadejte do svého vyhledávače http://youtu.be/Ch0en8uPnGU .

Parkoviště, Parkoviště hlídané, WC na pokoji, Sprcha, Pobyt zvířat, Televize, Restaurace, Bar, Internet, Sauna, Bazén venkovní, Koupelna, Praní, Nekuřácké pokoje, Ubytování bez stravy, Ubytování se stravou, Masáže, Recepce 24 hodin denně, Faxování, kopírování, Celoroční zařízení

Kapacita: 24,
Cena od: dle sezóny od 290,-

 

Penzion Habří

Habří 7 Moravecké Pavlovice, Oblast: Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: +420739024631
Email: info@penzionhabri.cz
WWW: http://www.penzionhabri.cz

Komfortní ubytování na Vysočině v pokoji s vlastní koupelnou, v apartmánu s výhledem do údolí a na řeku, nebo stylové chalupě s kachlovými kamny. Součástí ubytování je okrasná zahrada s koupacím přírodním jezírkem a sál pro pořádání seminářů, hostin, školení, nebo cvičení. Ubytovat se můžete ve 3 různých zařízeních. Rádi Vám pomůžeme vybrat to nejlepší. Volejte 739 024 631.

Parkoviště, WC na pokoji, Sprcha, Pobyt zvířat, Internet, Platba kartou, Nekuřácké pokoje, Ubytování bez stravy, Sezóní zařízení, Celoroční zařízení

Kapacita: 18 lůžek,
Cena od: od 1 250 Kč

 
 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Virtuálně
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Pivovarnictví
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.