Kde přespat:

Apartmán Galerie

Karlovo náměstí 540 Polná, Oblast: Jihlava

Telefon: 736 188739, 737 588 612
Email: amoydl@gmail.com
WWW: http://www.apartmangalerie.cz

Nabízíme celoroční příležitostné krátkodobé ubytování v krásném městě Polná na Vysočině. Dům Galerie se nachází v historické části Polné poblíž Synagogy a Rabínského domu. Apartmán je ve spodní části tohoto dvoupodlažního rodinného domu na krásném tichém náměstí. V zadní části domu se nachází galerie výtvarného umění - http://euroartgallery.eu/ Nabízíme pokoj s postelí pro dvě osoby a rozkládací sedací soupravou s možností přistýlky pro další jednu či dvě osoby. K dispozici je kuchyň vybavená základním vybavením, malou ledničkou, mikrovlnou troubou a elektrickou konvici. TV, DVD přehrávač, Wi-Fi připojení zdarma. Vlastní koupelna se sprchovým koutem (k dispozici je vysoušeč vlasů). Apartmán je nekuřácký. Domácí zvířata nejsou povolena. Parkování zdarma před domem. Doba příjezdu od 14-20 hodin, doba odjezdu do 11 hodin.

Parkoviště, Sprcha, Televize, Internet, Koupelna, Fén, Nekuřácké pokoje, Ubytování bez stravy

Kapacita: nejvýše 4 osoby,
Cena od: 800 Kč/noc

 

MOTEL Velký Rybník

Velký Rybník  Pelhřimov, Oblast: Pelhřimov

Telefon: +420 565 381 112
Fax: 565 381 112
Email: motelvelkyrybnik@post.cz
WWW: http://www.motelvr.cz

Motel je situován u silnice I.třídy E551 mezi Pelhřimovem a Humpolcem, 4 km od D1 (Exit 90). Najdete zde vhodné prostory pro konání firemních akcí, obchodních jednání, soukromých oslav, aj. - Velký salonek pro 40 osob - Malý salonek pro 15 osob (Variabilní uspořádání interiéru, projekční plátno, projektor, flipchart, WI-FI, salonky jsou vybaveny zatemňovacími závěsy a klimatizovány). Těšíme se na Vaši návštěvu a pevně věříme, že budete spokojeni.

Parkoviště, Parkoviště hlídané, WC na pokoji, Sprcha, Pobyt zvířat, Televize, Rádio, Restaurace, Bar, Internet, Bezbariérový přístup, Kongresový sál, Koupelna, Telefon, Klimatizace, Fén, Platba kartou, Nekuřácké pokoje, Ubytování ze stravou, Strava peo vegetariány, Prodej suvenýrů, Faxování, kopírování, Celoroční zařízení

Kapacita: 19,
Cena od: 520,-

 

AMERIKA

Na Samotě 1099 Velké Meziříčí, Oblast: Velké Meziříčí

Telefon: 731 410 335
Email: recepce@hotel-amerika.cz
WWW: http://www.hotel-amerika.cz

Hotel je obklopen lesy a rybníky od centra je vzdálen cca 2 km.V ubytovacích prostorách hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmá.Příslušenstvím každého pokoje je sprchový kout s WC, televize a telefon.Celková kapacita hotelu je 78 lůžek s možností 18-ti přistýlek.Pro pořádání školení, seminářů a kurzů nabízíme možnost pronájmu restaurace pro cca 100 osob,dva salonky pro 50 a 30 osob,vinárnu s krbem pro 15 osob.Ve volném čase je možné posezení na terase.Městské koupaliště je vzdáleno cca 0,5 km.Zajišťujeme jízdy na koni.Ke sportovnímu vyžití nabízíme tenisové kurty, hřiště, horská kola, rekreační rybolov,ohniště s altánem.V okolí vedou cyklistické i turistické stezky. V zimních měsících doporučujeme lyžování na nedalekém Fajtově kopci s večerním lyžováním. nbaízíme kromě jiného i ubytování v luxusním dvoulůžkovém apartmá OÁZA za cenu 2490 Kč / apartmá / noc.

Parkoviště, Parkoviště hlídané, WC na pokoji, Sprcha, Půjčovna kol, Pobyt zvířat, Televize, Restaurace, Bar, Internet, Bezbariérový přístup, Kongresový sál, Koupelna, Telefon, Klimatizace, Fén, Žehlení, Platba kartou, Praní, Nekuřácké pokoje, Ubytování bez stravy, Ubytování ze stravou, Strava peo vegetariány, Masáže, Recepce 24 hodin denně, Bezpečnostní trezor, Prodej suvenýrů, Celoroční zařízení, , 

Kapacita: 78,
Cena od: 690

 

Apartmány Karasín

Karasín 18 Bystřice nad Pernštejnem, Oblast: Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: 603 273 656
Email: leo.uherka@poradce.ing.cz
WWW: http://www.apartmanykarasin.cz

K dispozici Vám jsou 4 moderní, plně vybavené apartmány ve zcela nové budově za přívětivou cenu. Penzion se nachází ve vesnici Karasín poblíž Bystřice nad Pernštejnem v tiché a krásné přírodě. Zároveň však okolí poskytuje dostatek příležitostí k zábavě jak v létě tak v zimě.

WC na pokoji, Koupelna

Kapacita: 4 apartmány,
Cena od: od 400 Kč

 
 
 
Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 3
P.O.BOX 85
586 01 Jihlava
IČO: 28263693
webmaster@vysocinatourism.cz
www.vysocinatourism.cz
  
O Vysočině  Co vidět  Co dělat  Co se děje  Kde přespat  
Vysočina
Propagační materiály
Lidová kultura
Osobnosti Vysočiny
NEJ Vysočiny
Aktuality
Aktuality archiv
Partneři
Informační centra
Geohra
Propagační materiály archiv
Turistické noviny
Mobilní turistická aplikace
Materiály cizojazyčné
Historie
Příroda
Města
Muzea a galerie
Rozhledny
Atraktivity pro děti
Gastronomie
Tipy na výlet
V létě
V zimě

        

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.